Ogrody wertykalne na zamówienie

Vertical Garden to innowacyjny i nowoczesny system zielonych ścian. Dzięki łatwości w montażu oraz modułowemu łączeniu donic Smart Box, możesz stworzyć zieloną ścianę, a co za tym idzie — ogród wertykalny, o dowolnych wymiarach. Jak to działa? Donice są umieszczane na specjalnie przygotowanych metalowych stelażach, dzięki czemu montaż jest jeszcze szybszy. Nasze zielone ściany sprawdzą się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Wszystkie ogrody wertykalne przygotowujemy na indywidualne zamówienie, więc jeśli chcesz stworzyć coś zupełnie innego, oryginalnego, dodać nowoczesny ażur lub dodać logo – Nie martw się! Jesteśmy w stanie zrobić wszystko. Sprawimy, że ogród wertykalny stanie się integralną częscią Twojego wnętrza.

WERTYKALNY OGRÓD — POZNAJ ZALETY ZIELONYCH ŚCIAN:

 • Ogród wertykalny w mieszkaniu oczyszcza powietrze.
 • Bliskość roślin pozytywnie wpływa na samopoczucie człowieka.
 • Wertykalny ogród jest naturalną barierą akustyczną.
 • Zielone ściany są ognioodporne.
 • Ogród wertykalny w domu naturalnie zwiększa wilgotność powietrza.

OGRÓD WERTYKALNY KONSTRUKCJA — ELEMENTY NASZEGO SYSTEMU

 • podwójne, modułowe donice
 • metalowy stelaż
 • rynna odprowadzająca wodę
 • elegancka, metalowa obudowa
 • system nawadniający
 • oświetlenie asymilacyjne.

ZBUDUJ OGRÓD WERTYKALNY SAMODZIELNIE

OGRÓD WERTYKALNY DILY — KROK PO KROKU Z NASZĄ POMOCĄ

Ogrody Wertykalne - Realizacja
 • ZMIERZ ILE MASZ MIEJSCA
 • SPRAWDŹ JAKĄ NASZ NOŚNOŚĆ ŚCIANY
 • POPROŚ O PRZYGOTOWANIE OFERTY
 • ZAMÓW OŚWIETLENIE
 • ZAMÓW STACJĘ NAWADNIAJĄCĄ
 • ZAMÓW LUB ZAPYTAJ O ROŚLINY.

 

OGRÓD WERTYKALNY SKLEP — CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC NASZ SYSTEM

Ogrody wertykalne oparte na systemie Smart Box tworzone są przez wykwalifikowanych specjalistów. Indywidualnie dobierany jest rodzaj i wysokość stelaża, ilość donic, rodzaj i sposób nawodnienia oraz dobór roślin. Każda lokalizacja zielonej ściany jest inna i wymaga indywidualnego doboru roślin. Nasi fachowcy przygotują dla Ciebie wizualizację, dzięki której przekonasz się, jaki będzie końcowy efekt. Co więcej, każdy wertykalny ogród może zostać spersonalizowany — możemy dodać dowolny kolor eleganckiej obudowy oraz dolnego cokołu. Bez problemu umieścimy również na nim logo. Zastosowanie systemu automatycznego nawadniania sprawia, że nasze wertykalne ogrody stają się praktycznie samoobsługowe.

Wertykalne ogrody — nasze propozycje

Smart Tower

Smart Tower – to wolnostojąca wieża z roślin. Zajmuje mało miejsca i można wprowadzić ją w dowolnym miejscu.

Możesz postawić ją na środku pomieszczenia – Smart Tower nie potrzebuje oparcia na ścianie. Obrośnięta dookoła roślinnością będzie prezentować się niesamowicie i przykuje uwagę każdego przechodnia. Smart Tower jest produktem na zamówienie.

Możesz zastosować nawodnienie manualne lub automatyczne w obiegu zamkniętym. Rośliny są dobierane indywidualnie pod względem panujących warunków oświetleniowych. Możemy również zamontować oświetlenie asymilacyjne.

Rośliny do ogrodu wertykalnego — jakie wybrać

Jeśli chodzi o ogród wertykalny radzimy podejść do tematu praktycznie. Co to oznacza? Chodzi o to, by przy wyborze roślin na zieloną ścianę, kierować się nie tylko ich wyglądem. Dobrze, gdy rośliny rosną w tym samym tempie, inaczej te, które pojawią się jako pierwsze, przykryją rośliny, które zakwitają później. Dla własnej wygody wybierz rośliny łatwe w utrzymaniu, wytrzymałe i niewymagające. Bezpieczny wybór to z pewnością rośliny o dużych liściach, pnącza, monstery, zielistki, fikusy czy paprocie. Wielu naszych klientów wybiera rośliny, które sprawdziły się już wcześniej, np. na tarasie lub balkonie. Inspiracją bywają również ogrody wertykalne znajomych lub celebrytów.

Ogród wertykalny cena

Chcesz mieć u siebie zielone królestwo? Trafiłeś na tę stronę, ponieważ szukałeś lub szukałaś w Google informacji takich jak: “ogród wertykalny koszt”, “ogród wertykalny cena”?
Każdy z naszych projektów wyceniamy indywidualnie, ponieważ nie ma dwóch takich samych ogrodów wertykalnych. Wszystko zależy bowiem od zagęszczenia roślin, ich rodzaju oraz całej konstrukcji zielonej ściany. Napisz lub zadzwoń, a stworzymy Twój wymarzony ogród wertykalny.

Zainteresowany współpracą? Napisz do nas!

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Metalowców 31 (Lotnicza)
54-156 Wrocław
Dane firmy:
Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
tel.: 880 499 916

Formularz kontaktowy