Aranżacja Zieleni w biurze

Aranżacje zieleni w biurach — oryginalna identyfikacja wizualna Twojej firmy

Chcesz się wyróżnić się na tle konkurencji? Szukasz sposobu, dzięki któremu Twoja firma zostanie dobrze zapamiętana, ale masz wrażenie, że wszystko już było? Aranżacja zieleni w biurach stworzy przyjazną przestrzeń do rozmów handlowych i negocjacji handlowych z potencjalnymi klientami.

Aranżacja roślin w biurach — sprawdź, co zyska Twoja firma

Roślinność stosowane w biurach podnosi jej prestiż i pozytywnie wpływa na jej odbiór przez osoby trzecie. Inwestując z zieleń, inwestujemy z naszą markę. Rośliny można wprowadzać do wnętrz na różne sposoby – jako tradycyjne rośliny z wolnostojących donicach, jako różnorodne kompozycje różnych form i kolorów, w formie zielonych ścian, jako wolnostojące zielone przegrody a także w postaci lasów w słoiku. Nasza firma zajmuje się aranżacją zieleni w biurach oraz na terenach otwartych. Projektujemy zieleń w biznesroomach i wyposażamy firmowe openspace, dobieramy donice i siedziska na nowoczesne patio, a także realizujemy ciekawe rozwiązania na tarasach. Wyposażamy stoiska na targach, aranżujemy zielone sale bankietowe oraz sale konferencyjne.

Jako pierwsi w Polsce tworzymy identyfikację wizualizacją firmy poprzez rośliny.

Zaufaj nam, zainwestuj w swój wizerunek i postaw na zieleń

Aranżacje zieleni w biurach - białe doniczki

ARANŻACJA ZIELENI W BIURACH —NASZE USŁUGI:

 • zielona aranżacja biura
 • dobór i dostawa donic do sal konferencyjnych
 • identyfikacja wizualna poprzez rośliny
 • dobór roślin oczyszczających powietrze
 • dobór rodzaju zieleni do wnętrz
 • aranżacja stoisk na targach branżowych.

ARANŻACJA ROŚLIN W BIURACH — MARKETINGOWE ZNACZENIE ROŚLIN:

 • poprawiają wizerunek firmy
 • podnoszą jakość pracy
 • wpływają na relacje międzyludzkie
 • sprzyjają negocjacjom biznesowym
 • zaspokajają potrzebę kontaktu z natury.

ARANŻACJA ROŚLIN W BIURACH — JAK PRACUJEMY

- PROJEKT

Tworzenie wyszukanych i oryginalnych koncepcji aranżacji zieleni to nasza specjalność. Jeśli chcesz się wyróżnić i przykuć uwagę klientów — nasza oferta jest skierowana do Ciebie. Jak pracujemy? — zapoznanie się z formą działalności i identyfikacją wizualną firmy — stworzenie kilku koncepcji aranżacji zieleni — rysunki, wizualizacje, makiety — stworzenie koncepcji finalnej i przedstawienie kosztorysu.

- REALIZACJA

Wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane i wyszukane pomysły. Posiadamy więce pięknych donic XXL oraz niesamowitych roślin w wielu gatunkach. Przy nas nie musisz się o nic martwić. Jak pracujemy? — wdrażanie projektu w życie — dostawa donic, nasadzenia roślin — jesteśmy dyskretni i zachowujemy porządek — Usługi lub zalecenia pielęgnacyjne

- Aranżacja zieleni w Twoim biurze — to prostsze niż myślisz

Zastanawiasz się nad aranżacją zieleni w swojej firmie? Zadzwoń lub napisz. Stworzymy dla Ciebie autorką identyfikację, dostosowaną do Twojej marki i jej charakteru. Masz pomysł na własną aranżację? Nie ma problemu. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, jednocześnie służąc radą.

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Metalowców 31 (Lotnicza)
54-156 Wrocław
Dane firmy:
Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
tel.: 880 499 916

Formularz kontaktowy