Zieleń w Biurze - Realizacja

Zieleń w biurze — dla Ciebie i Twoich pracowników

Szukasz łatwego sposobu, dzięki któremu ożywisz biurowe wnętrze i nadać mu bardziej przyjazny charakter? Sądzisz, że aranżacja zieleni w biurze to świetny pomysł, ale nie masz czasu na to by jeździć po sklepach, wybierać rośliny i donice? Mamy dobrą wiadomość. Nie musisz. Zrobimy to za Ciebie. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Projekty zieleni w biurach — na tym się znamy

Inwestowanie w zielone przestrzenie biurowe jest coraz popularniejszą praktyką. Rośliny nie tylko pięknie wyglądają, ale również oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń i poprawiają wilgotność powietrza. Bliskość roślin pozytywnie wpływa na samopoczucie ludzi oraz podnosi jakość pracy a osoby przebywające w ich otoczeniu są szczęśliwsze, spokojniejsze a ich praca jest bardziej wydajna. Zieleń w biurze to żywa dekoracja, która podniesie prestiż Twojej firmy. Warto w nią inwestować. Donice do biur mogą mieć różne kształty, kolory oraz faktury. W naszej ofercie posiadamy również szereg donic, które nadadzą nowoczesnego wyrazu każdej przestrzeni.

Zieleń w Biurze - Aranżacja

ARANŻACJA ZIELENI W BIURACH — CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

 • dobór donic do wnętrza
 • dobór roślin
 • identyfikacja firmy przez rośliny
 • wizualizacje założeń
 • dostawa i ukwiecenie
 • serwis pielęgnacyjny.

Zieleń w biurze — dlaczego warto

 • poprawiają jakość powietrza
 • podnoszą jakość pracy
 • wzmacniają wizerunek firmy
 • pozytywnie oddziaływają na relacje pracowników
 • ożywiają przestrzenie biurowe.

ARANŻACJA ZIELENI W BIURACH — SPRAWDŹ JAK PRACUJEMY

- ZIELEŃ W BIURZE — DOBÓR I WIZUALIZACJA

Oryginalne aranżacja roślinne to nasza specjalność. Przed realizacją wykonujemy dla naszych klientów wizualizacje, aby mógł lepiej wyobrazić sobie efekt końcowy. Rośliny i donice zwracają uwagę każdej osoby. Ich dobór musi mieć być przemyślany i pasujący do otoczenia. Dobieramy również donice i służymy dobrą radą. Podpowiadamy, jakie rośliny wybrać, by były łatwe w utrzymaniu i cieszyły oczy przez długie lata.
Zieleń w Biurze - Wizualizacje

- ARANŻACJA ZIELENI W BIURACH — REALIZACJA

Zajmujemy się dostawą donic oraz roślin do biur, restauracji hoteli. Wykonujemy nasadzenia i dobieramy odpowiednie środki, tak aby rośliny mogły swobodnie się rozwijać. Podpowiadamy, jak je pielęgnować. Radzimy, ale jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie. Jeśli Tobie lub Twoim pracownikom zależy, by konkretne rośliny pojawiły się w biurze, jeśli masz swoje ulubione kwiaty, nie ma problemu. Zrobimy wszystko, by stały się częścią aranżacji zieleni w Twoim biurze. Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba u nas trochę poczekać.
Zieleń w Biurze - Realizacje

- Aranżacja zieleni w biurze na miarę Twoich potrzeb

Naszymi klientami są zarówno wrocławskie korporacje, jak i małe rodzinne firmy. Cieszy nas to, że nasze aranżacje z kwiatów zmieniają surowe biurową przestrzeń w przytulne, “ciepłe” wnętrza. Miejsca, do których przychodzi się z przyjemnością. Cieszy nas ogromnie, kiedy słyszymy, że zieleń w biurze zmniejsza stres, a poranna kawa smakuje o niebo lepiej, kiedy towarzyszy jej widok naszej kwiatowej aranżacji.

- Aranżacja zieleni w biurach — napisz lub zadzwoń

Nie zastanawiaj się dłużej. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego poniżej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Odkryj dobroczynny wpływ zieleni w miejscu pracy. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Usługi dodatkowe

Szeroki dobór donic

Szeroki dobór roślin

Nasadzenia oraz dostawa

Konsultacje z architektem

Projekt techniczny oraz wizualizacja

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Metalowców 31 (Lotnicza)
54-156 Wrocław
Dane firmy:
Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
tel.: 880 499 916

Formularz kontaktowy