mech ozdobny na ścianie

Mech na ścianie — niesamowity wygląd wnętrz

Mech wykorzystywany do tworzenia zielonych obrazów jest rośliną stabilizowaną, sprowadzaną z “krajów skandynawskich. Tego rodzaju rośliny nie potrzebują wody ani światła słonecznego. Są odporne na pleśń i grzyby, a ich naturalna powierzchnia powoduje, że kurz szczególne trudno się na nich osadza. Proces stabilizacji to inaczej utrwalenie życia rośliny. Jest on całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, polega na wymianie naturalnych soków zawartych w roślinach na substancje konserwujące. Takie mchy i porosty nadają się do wszystkich powierzchni, gdzie wilgotność powietrza wynosi 50— 80%, a ich piękny wygląd utrzymuje się nawet do sześciu lat.

Wyjątkowy sposób dekoracji – mech na ścianie

Każda ściana z mchu jest wykonywana na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć piękną aranżację o dowolnej wielkości. Dysponujemy również szerokim wachlarzem kolorystycznym, dzięki czemu zaspokoimy potrzeby najbardziej wymagających klientów. A jak powstaje taka ściana z mchu? Najważniejszą dla nas rzeczą jest zadowolenie klienta i zaproponowanie mu idealnego produktu. Przygotowujemy wizualizację tego, jak będzie prezentował się mech na ścianie, aby klient poznał efekty jeszcze przed realizacją zamówienia. Dobieramy też rodzaje roślin tak, aby idealnie pasowały do koncepcji i wnętrz, w jakich się znajdą.

Mech na ścianie

Żywy mech na ścianę — zalety:

  • produkt ognioodporny
  • działa jak ściana akustyczna
  • nie wymaga pielęgnacji
  • jest antyalergiczny
  • poprawia wygląd wnętrza.

Żywy mech na ścianę — gdzie się sprawdzi:

  • zielona ściana w biurze
  • piękna ozdoba w domu
  • zielona dekoracja w sklepie
  • nowoczesna ściana w recepcji hotelu
  • ozdoba na ścianie w restauracji.

 

Ściana z mchu — naturalna ochrona przed hałasem

Żywy mech na ścianie to nie tylko ozdoba domu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że mech w domu stanowi doskonałą barierę akustyczną. Jeśli więc mieszkasz w ruchliwej okolicy, żywy mech na ścianie pozwoli Ci odpocząć w ciszy i spokoju. Analogicznie, ściana z mchu w biurze, pozwoli Ci pracować efektywniej, bez rozpraszającego hałasu z zewnątrz.

Panel z mchu — rozwiązanie dla alergików i osób wrażliwych

Żywy mech na ścianie będzie idealny dla osób, które zmagają się z alergią. Dlaczego? Mech na ścianie nie gromadzi kurzu, pyłu i drobnoustrojów. A co najważniejsze — nie uczula. Kolejną zaletą jest to, że do jego pielęgnacji nie są potrzebne żadne detergenty, co eliminuje niemal do zera ryzyko reakcji alergicznej.

Mech w domu lub w biurze — opcja dla zapracowanych

Jeśli należysz do osób zapracowanych i nie masz czasu, by systematycznie dbać o rośliny w Twoim domu lub miejscu pracy, mamy dobrą wiadomość. Mech na scianie, panel z mchu nie należy do wymagających. Nie trzeba go podcinać, nawozić ani dbać o odpowiednie nasłonecznienie czy wilgotność powietrza. Dzięki temu, mech w domu, biurze czy restauracji doskonale się zaadaptuje i będzie cieszyć oczy przez długie lata.


Żywy mech na ścianę — rodzaje

- Chrobotek reniferowy

To oryginalny porost pochodzący z krajów skandynawskich. Jest miły w dotyku. Chrobotek na ścianie ma ciekawy kształt, który sprawdza się idealnie w różnych aranżacjach. Dodatkowo to produkt w 100% ekologiczny i przyjazny dla osób cierpiących na alergie. Chrobotek idealnie prezentuje się na dużych powierzchniach, tworząc okazałe ogrody wertykalne. W ofercie posiadamy szeroką paletę kolorystyczną, jeśli chodzi o chrobotek na ścianie. Jeśli zatem trafiłeś bądź trafiłaś tu po wpisaniu w Google “mech chrobotek jak zrobić”, jesteś we właściwym miejscu.
Chrobotek reniferowy na ścianę

- Mech leśny gąbczasty

To piękny i nietuzinkowy element dekoracyjny. Jego wypukły kształt nadaje lekkości i miękkości każdej aranżacji. Mech na scianie jest idealnym produktem do kreowania roślinnych obrazów i zielonych ścian z efektem 3D, w których świetnie sprawdza się zarówno jako tło, jak i ozdobne uzupełnienie innych mchów i porostów. Kompozycja z mchu gąbczastego, mech na scianie , sciana z mchu nada każdemu wnętrzu unikalnego charakteru!
Mech leśny gąbczasty

- Mech leśny płaski

To bardzo elegancki mech na scianie, służący do tworzenia wertykalnych ogrodów lub jako uzupełnienie aranżacji z mchu gąbczastego. Jest prostym, a zarazem pięknym mchem, który nada każdej przestrzeni nowego, lekkiego, niepozbawionego klasy charakteru. Płaski mech na ścianie może pełnić rolę tła dla różnych kompozycji. Przy jego zastosowaniu ograniczać może tylko nasza wyobraźnia.
Mech na ścianę leśny płaski

Ściana z mchu cena

Skoro trafiłeś na tę stronę to znaczy, że zastanawiasz się, ile kosztuje ściana z mchu. Cena takiej roślinnej dekoracji zależy od kilku czynników. Do najważniejszych z nich należy zagęszczenie mchu na panelu, jego kolor, pochodzenie oraz kształt. Mech luźny jest zazwyczaj tańszy niż ten już uformowany. Dlatego mech na ścianę cena to sprawa indywidualna. Jeśli więc interesuje Cię autorski projekt i kwestie takie jak ściana z mchu cena, skontaktuj się z nami.

Mech, ściana, indywidualny projekt — skontaktuj się z nami

Jeśli interesują Cię takie kwestie jak, mech na ścianę cena,mech chrobotek. Jeśli masz pytania związane z kwestiami technicznymi (mech, ściana, instalacja przygotowanie), napisz lub zadzwoń. Roślinne dekoracje, ściany z mchu to nasza pasja. Projektujemy i pracujemy, tak by panel pchu stał się integralną częścią wnętrza

Ożyw swoją przestrzeń.
Bądź SMART postaw na rozwiązania SMART i zamów już teraz!

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Metalowców 31 (Lotnicza)
54-156 Wrocław
Dane firmy:
Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
tel.: 880 499 916

Formularz kontaktowy