Miejskie dekoracje nie muszą być wcale nudne. Dzisiejsze firmy odchodzą od kolorowych rabat z aksamitek, proponując miastom nowocześniejsze rozwiązania.
Dzięki szerokiemu wachlarzowi dekoracji, miasta możemy udekorować pięknymi donicami, figurami kwiatowymi a także ozdobnymi donicami na latarnie.

Zielone dekoracje w mieś

Czy jest lepszy i łatwiejszy sposób na upiększenie miast, niż wprowadzenie do niego więcej zieleni i żywych dekoracji?

Zieleń wizualnie ociepla przestrzeń a dodatkowo wpływa na poprawę jakości powietrza. Jej obecność jest więc nieoderwalnym elementem każdej przestrzeni i powinna być wprowadzana wszędzie, gdzie to możliwe.

Donice na latarnie – To bardzo łatwy i szybki sposób na upiększenie przestrzeni miejskiej. Latarnie oświetlają główne ciągi komunikacyjne, place, ronda. Zamontowanie na nich ukwieconych donic ożywi i upiększy przestrzeń. Donice na latarnie są dekoracją sezonową. Sadzimy w nich zazwyczaj jednoroczne pelargonie lub begonie.

Donice miejskie – Mogą mieć dowolne kształty i kolory! Możemy w nich posadzić piękne kompozycje bylinowe a także drzewa!

Ażurowe rzeźby – To połączenie nowoczesnych form z zielenią. Ażurowe kształty idealnie wkomponowują się w aktualne trendy designu. W połączeniu z kompozycjami roślinnymi stwarzają istne arcydzieła sztuki!

Figury kwiatowe – Piękne, kwiatowe figury o dowolnych kształtach na pewno zachwycą każdego przechodnia. Możemy nimi dekorować publiczne przestrzenie, które dzięki nim zyskają nową tożsamość.