Z czego powstają kwieciste kule na latarniach?

Proponowany przez nas rodzaj donic stwarza nieograniczone możliwości kreowania otoczenia, ponieważ można je łączyć ze sobą w dowolnych konfiguracjach i ilościach, uzyskując przy tym szybki, widowiskowy efekt. Najważniejsze, że są przystosowane do trudnych warunków miejskich, co zapewnia komfort użytkowania. Wykonane są z tworzywa HDPE, są odporne na mróz, odkształcenia i odbarwienia. W ofercie posiadamy 4 kolory: terakota, brąz, grafit, zieleń.

https://smart-green.pl/wp-content/uploads/2017/12/harmonia-polowka-kula.jpg

Mocowanie

Mocowanie donic do latarni następuje za pomocą stabilnego zawiesia specjalnie dostosowanego do wielkości i typu latarni. Uchwyty są ocynkowane, a następnie malowane proszkowo na kolor wybrany przez Państwa. Dodatkowo stosujemy specjalne taśmy zapobiegające rysowaniu się słupa.

Wkład hydroponiczny

Wkład hydroponiczny stanowi barierę dla korzeni przed zaleganiem w wodzie i gniciem. Zgromadzona w zbiorniku woda bogata w składniki mineralne, jest w pełni dostępna dla korzeni włośnikowych.

System przelewowy

W celu zabezpieczenia rośliny przed zalaniem, zastosowaliśmy system przelewowy. W przypadku przekroczenia dopuszczalnej granicy, system odprowadza nadmiar wody na zewnątrz. Zadbaliśmy nawet o taki szczegół jak zaokrąglone ranty donic HarmoniaEX, by podczas wiatru, ulewnego deszczu czy podlewania nie ranić delikatnych i kruchych pędów roślin.

https://smart-green.pl/wp-content/uploads/2017/11/ikona1.png

mrozoodporna

https://smart-green.pl/wp-content/uploads/2017/11/ikona2.png

lekka i wygodna w przechowywaniu

https://smart-green.pl/wp-content/uploads/2017/11/ikona3.png

wewnętrzna i zewnętrzna

https://smart-green.pl/wp-content/uploads/2017/11/ikona4.png

3 lata gwarancji

Jak pielęgnować rośliny

Rośliny posadzone w naszych donicach na latarnie posiadają dużo miejsca ja rozwój, a dzięki podwójnemu dnu podlewanie ich nie jest uciążliwe. Raz na tydzień należy solidnie podlać każdą donicę wodą z odpowiednim nawozem dla roślin kwitnących. W razie potrzeby należy uszczykiwać rośliny – usuwać przekwitłe kwiatostany oraz suche liście. Dzięki temu roślina zostanie pobudzona do wypuszczania nowych pąków.

Dane kontaktowe

Siedziba firmy:
ul. Metalowców 31 (Lotnicza)
54-156 Wrocław
Dane firmy:
Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
tel.: 880 499 916

Formularz kontaktowy