W lutym bieżącego roku odbyły największe w Polsce targi ogrodnicze. Firma Smart miała przyjemność zaprezentować swoje produkty. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękujemy wszystkim odwiedzającym.

Targi Gardenia skupiają w sobie kilka tematyk związanych z ogrodnictwem. Mogliśmy na nich zaobserwować blisko 600 wystawców, którzy zaprezentowali najnowsze trendy w uprawie roślin, oraz jej produkcji, przeróżne systemy nawodnień, wykończeń ogrodów a także sklepy dekoratorskie i florystyczne.  Swoje 5 minut miały również, popularne w ostatnich latach, systemy zielonych ścian.

Nasza firma SMART zaprezentowała innowacyjny system tworzenia zielonych ścian z naszych donic Smart Box. Nasze donice układają się jak klocki, dzięki czemu ich montaż jest dziecinnie prosty. Dodatkowo donice posiadają designerski wygląd, dzięki czemu nawet bez roślin pięknie ozdabiają elewację. Nasz system sprawdzi się idealnie zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Pokazaliśmy również jedną z naszych ażurowych figur kwiatowych – pięknego ptaka, który w nowoczesny sposób łączy sztukę miejską z zielenią.