http://smart-green.pl/wp-content/uploads/2019/05/img_-36-1-e1573644814505.jpg

Mech na ścianie

Mech wykorzystywany do tworzenia pięknych zielonych obrazów jest rośliną stabilizowaną sprowadzają z krajów skandynawskich.
Rośliny stabilizowane nie potrzebują wody ani światła słonecznego. Są odporne na pleśń i grzyby, a ich naturalna powierzchnia powoduje, że kurz szczególne trudno się na nich osadza.
Proces stabilizacji to inaczej utrwalenie życia rośliny. Jest to proces całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, polegający na wymianie naturalnych soków zawartych w roślinach na substancje konserwujące. Takie rośliny nadają się do wszystkich powierzchni, gdzie wilgotność powietrza wynosi 50-80% a ich piękny wygląd utrzymuje się nawet do 6 lat.
Nasze zielone ściany z mchu wykonujemy na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć piękną zieloną aranżację o dowolnej wielkości. Dysponujemy również szerokim wachlarzem kolorystycznym, dzięki czemu zaspokoimy wymagania najbardziej wymagających klientów.

Zalety naszego produktu:

 • produkt ognioodporny
 • działa jak ściana akustyczna
 • nie wymaga pielęgnacji
 • jest antyalergiczny
 • poprawia wygląd wnętrza

Gdzie sprawdzi się nasz produkt:

  • zielona ściana w biurze
  • piękna ozdoba w domu
  • zielona dekoracja w sklepie
  • nowoczesna ściana w recepcji hotelu
  • ozdoba na ścianie w restauracji

 

Rodzaje mchu na ścianę

- Chrobotek reniferowy

To oryginalny porost pochodzący z krajów skandynawskich. Ma piękny i ciekawy kształt oraz jest miły w dotyku. Jego trójwymiarowy kształt sprawdza się idealnie w różnych aranżacjach. Dodatkowo jest produktem w 100% ekologicznym i przyjaznym dla osób cierpiących na alergie. W ofercie posiadamy szeroką paletę kolorystyczną. Chrobotek idealnie prezentuje się na dużych powierzchniach tworząc okazałe ogrody wertykalne.
Chrobotek reniferowy

- Mech leśny gąbczasty

To piękny i nietuzinkowy element dekoracyjny. Jego wypukły kształt nadaje lekkości i miękkości każdej aranżacji/ Jest idealnym produktem do kreowania zielonych obrazów i zielonych ścian z efektem 3D. Kompozycja z mchu gąbczastego nada każdemu wnętrzu unikalnego charakteru!
Mech leśny gąbczasty

- Mech leśny płaski

To bardzo elegancki mech, służący to kreowania pięknych zielonych ścian lub jako uzupełnienie aranżacji z mchu gąbczastego. Jest prostym a zarazem pięknym mchem, który nada każdej aranżacji przestrzeni nowego, lekkiego ale i z klasą charakteru. Mech płaski może pełnić rolę tła dla różnych kompozycji. Przy jego różnorodnym zastosowaniu, ograniczyć może tylko nasza wyobraźnia.
Mech leśny płaski

Ożyw swoją przestrzeń.
Bądź SMART postaw na rozwiązania SMART i zamów już teraz!

Dane kontaktowe

Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
Siedziba:ul. Paprotna 7 (CH Marino), lok. 313
51-117 Wrocław
www.smart-green.pl
biuro@smart-green.pl
tel.: 508 212 220
tel.: 796 600 663

Formularz kontaktowy