http://smart-green.pl/wp-content/uploads/2017/11/mech-zdjecie-glowne-2.jpg

Ściany z mchu

Mech wykorzystywany do tworzenia pięknych zielonych obrazów jest rośliną stabilizowaną sprowadzają z krajów skandynawskich.
Rośliny stabilizowane nie potrzebują wody ani światła słonecznego. Są odporne na pleśń i grzyby, a ich naturalna powierzchnia powoduje, że kurz szczególne trudno się na nich osadza.
Proces stabilizacji to inaczej utrwalenie życia rośliny. Jest to proces całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, polegający na wymianie naturalnych soków zawartych w roślinach na substancje konserwujące. Takie rośliny nadają się do wszystkich powierzchni, gdzie wilgotność powietrza wynosi 50-80% a ich piękny wygląd utrzymuje się nawet do 6 lat.
Nasze zielone ściany z mchu wykonujemy na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć piękną zieloną aranżację o dowolnej wielkości. Dysponujemy również szerokim wachlarzem kolorystycznym, dzięki czemu zaspokoimy wymagania najbardziej wymagających klientów.

Jak tworzymy zielone ściany z mchu?
Najważniejszą dla nas rzeczą jest zadowolenie klienta i zaproponowanie mu idealnego produktu. Przygotowujemy wizualizację tego, jak będzie prezentował się mech na ścianie, aby klient poznał efekty jeszcze przed realizacją zamówienia.

Zalety naszego produktu:

 • produkt ognioodporny
 • działa jak ściana akustyczna
 • nie wymaga pielęgnacji
 • jest antyalergiczny
 • poprawia wygląd wnętrza

Gdzie sprawdzi się nasz produkt:

  • zielona ściana w biurze
  • piękna ozdoba w domu
  • zielona dekoracja w sklepie
  • nowoczesna ściana w recepcji hotelu
  • ozdoba na ścianie w restauracji

 

- Chrobotek reniferowy

To oryginalny porost pochodzący z krajów skandynawskich. Ma piękny i ciekawy kształt oraz jest miły w dotyku. Jego trójwymiarowy kształt sprawdza się idealnie w różnych aranżacjach. Dodatkowo jest produktem w 100% ekologicznym i przyjaznym dla osób cierpiących na alergie. W ofercie posiadamy szeroką paletę kolorystyczną. Chrobotek idealnie prezentuje się na dużych powierzchniach tworząc okazałe ogrody wertykalne.

- Mech leśny gąbczasty

To piękny i nietuzinkowy element dekoracyjny. Jego wypukły kształt nadaje lekkości i miękkości każdej aranżacji/ Jest idealnym produktem do kreowania zielonych obrazów i zielonych ścian z efektem 3D. Kompozycja z mchu gąbczastego nada każdemu wnętrzu unikalnego charakteru!

- Mech leśny płaski

To bardzo elegancki mech, służący to kreowania pięknych zielonych ścian lub jako uzupełnienie aranżacji z mchu gąbczastego. Jest prostym a zarazem pięknym mchem, który nada każdej aranżacji przestrzeni nowego, lekkiego ale i z klasą charakteru. Mech płaski może pełnić rolę tła dla różnych kompozycji. Przy jego różnorodnym zastosowaniu, ograniczyć może tylko nasza wyobraźnia.

Ożyw swoją przestrzeń.
Bądź SMART postaw na rozwiązania SMART i zamów już teraz!

Dane kontaktowe

Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
Siedziba:ul. Paprotna 7 (CH Marino), lok. 313
51-117 Wrocław
www.smart-green.pl
biuro@smart-green.pl
tel.: 508 212 220
tel.: 796 600 663

Formularz kontaktowy