mech ozdobny na ścianie

Mech na ścianie - niesamowity wygląd wnętrz

Mech wykorzystywany do tworzenia zielonych obrazów jest rośliną stabilizowaną, sprowadzaną z krajów skandynawskich. Tego rodzaju rośliny nie potrzebują wody ani światła słonecznego. Są odporne na pleśń i grzyby, a ich naturalna powierzchnia powoduje, że kurz szczególne trudno się na nich osadza. Proces stabilizacji to inaczej utrwalenie życia rośliny. Jest on całkowicie ekologiczny i bezpieczny dla zdrowia, polega na wymianie naturalnych soków zawartych w roślinach na substancje konserwujące. Takie mchy i porosty nadają się do wszystkich powierzchni, gdzie wilgotność powietrza wynosi 50-80%, a ich piękny wygląd utrzymuje się nawet do 6 lat.

Wyjątkowy sposób dekoracji – mech na ścianie

Nasze ściany z mchu wykonujemy na zamówienie, dlatego jesteśmy w stanie stworzyć piękną aranżację o dowolnej wielkości. Dysponujemy również szerokim wachlarzem kolorystycznym, dzięki czemu zaspokoimy potrzeby najbardziej wymagających klientów. A jak tworzymy ściany z mchu? Najważniejszą dla nas rzeczą jest zadowolenie klienta i zaproponowanie mu idealnego produktu. Przygotowujemy wizualizację tego, jak będzie prezentował się mech na ścianie, aby klient poznał efekty jeszcze przed realizacją zamówienia. Dobieramy też rodzaje roślin tak, aby idealnie pasowały do koncepcji i wnętrz, w jakich się znajdą.

Mech na ścianie

Zalety naszego produktu:

 • produkt ognioodporny
 • działa jak ściana akustyczna
 • nie wymaga pielęgnacji
 • jest antyalergiczny
 • poprawia wygląd wnętrza
Gdzie sprawdzi się nasz produkt:
  • zielona ściana w biurze
  • piękna ozdoba w domu
  • zielona dekoracja w sklepie
  • nowoczesna ściana w recepcji hotelu
  • ozdoba na ścianie w restauracji
 

Rodzaje mchu na ścianę

- Chrobotek reniferowy

To oryginalny porost pochodzący z krajów skandynawskich. Jest miły w dotyku oraz ma ciekawy kształt, który sprawdza się idealnie w różnych aranżacjach. Dodatkowo to produkt w 100% ekologiczny i przyjazny dla osób cierpiących na alergie. Chrobotek idealnie prezentuje się na dużych powierzchniach, tworząc okazałe ogrody wertykalne. W ofercie posiadamy szeroką paletę kolorystyczną.
Chrobotek reniferowy na ścianę

- Mech leśny gąbczasty

To piękny i nietuzinkowy element dekoracyjny. Jego wypukły kształt nadaje lekkości i miękkości każdej aranżacji. Jest idealnym produktem do kreowania roślinnych obrazów i zielonych ścian z efektem 3D, w których świetnie sprawdza się zarówno jako tło, jak i ozdobne uzupełnienie innych mchów i porostów. Kompozycja z mchu gąbczastego nada każdemu wnętrzu unikalnego charakteru!
Mech leśny gąbczasty

- Mech leśny płaski

To bardzo elegancki mech służący do tworzenia wertykalnych ogrodów lub jako uzupełnienie aranżacji z mchu gąbczastego. Jest prostym, a zarazem pięknym mchem, który nada każdej przestrzeni nowego, lekkiego, niepozbawionego klasy charakteru. Płaski mech na ścianie może pełnić rolę tła dla różnych kompozycji. Przy jego zastosowaniu ograniczać może tylko nasza wyobraźnia.
Mech leśny płaski

Ożyw swoją przestrzeń.
Bądź SMART postaw na rozwiązania SMART i zamów już teraz!

Dane kontaktowe

Michał Czarnecki
SMART
ul. Szkutnicza 16
51-180 Wrocław
NIP: 8961355665
Siedziba:ul. Paprotna 7 (CH Marino), lok. 313
51-117 Wrocław
www.smart-green.pl
biuro@smart-green.pl
tel.: 508 212 220
tel.: 796 600 663

Formularz kontaktowy